دستگاه دیتاکالکتور وآنالایزر STD-3300

کاربرد12212

آنالایزر دو کاناله ارتعاشات STD-3300 وسیله ای کلیدی در جهت عیب یابی و بالانس ماشین آلات دوار از قبیل توربین، کمپرسور، پمپ‌، الکتروموتور، فن،ژنراتور و … می باشد.

ویژگی ها

عیب یابی موثر با رزولوشن فرکانسی بالا (۰٫۰۲ Hz) ونیز توانایی انجام بالانس در دو صفحه، دستگاه STD-3300را به وسیله ای کلیدی جهت آشکارسازی عیوب ماشین آلات تبدیل نموده است.

سایز کوچک، وزن کم۸ ساعت کار پیوسته این دستگاه همراه با قابلیت های ویژه ی آنالیز کامل داده ها، بر روی خود دستگاه شامل نمایش اربیت، شکل موج زمانی، طیف فرکانسی و آنالیز انولوپ سبب اقبال چشمگیر آن در صنعت شده است.

این دستگاه قادر است با دارا بودن ۲GB حافظه داخلی و ایجاد Route حجم زیادی از اطلاعات ذخیره شده را به PC انتقال داده و امکانات قوی موجود در نرم افزار عیب‌یابی VibroDesigner نظیرنمایش ترند، نمایش سیگنال زمانی، پارامترهای آماری، تحلیل فرکانسی، تحلیل کپستروم ، نمایش water fall ، نمودار Nyquist و …. را جهت بررسی های دقیق تر در اختیار کاربر قرار دهد.علاوه بر آن صفحه نمایش با رزولوشن بالا، امکانات آنالیز فراوانی را در روی دستگاه جهت عیب یابی در محل فراهم می کند.

وجود دو ورودی آنالوگ، یک ورودی تاکو و تشخیص خودکار نوع و حساسیت سنسور امکان کار با هر نوع سنسور ICP، TEDS و پروکسیمیتور و…..در انجام هر چه راحت تر عملیات عیب یابی به کاربر کمک می نماید.

اندازه گیری طولانی مدت با فرکانس بالا جهت ثبت وقایع گذرا و تست ضربه از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه است.

  • لوازم جانبی اختیاری

    • آداپتورCH-BNC-24 جهت اتصال STD-3300 به خروجی BNC، ترانسمیترها و مانیتورینگ On-Line
    • استروبوسکوپ
    • چکش مخصوص آنالیز مودال (Impact hummer)
    • کلمپ جریان